Włącz obsługę języka Java Script lub obsługę Flash media w swojej przeglądarce.

Witamy w naszym serwisie i zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą usług i urządzeń:

Odkurzacze centralne

Odkurzacze centralne - montaż instalacji  w mieszkaniach i budynkach. Montujemy instalacje w obiektach w stanie surowym zamkniętym, deweloperskim, jak i już wykończonych.

Pokaż więcej informacji na temat: odkurzacze centralne

Jednostki BEAM

Jednostki BEAM - to najwyższa jakość urządzeń i akcesoriów gwarantowana przez grupę Electrolux. Trwałość, wygoda użytkowania oraz 5 lat gwarancji na urządzenia. Oferta trudna do pobicia. Prowadzimy sprzedaż pełnej oferty w Polsce.

Pokaż więcej informacji na temat: BEAM

Odkurzacz centralny AeroVac

Odkurzacz centralny AeroVac - jego producentem jest największy na świecie wytwórca jednostek centralnych, amerykański koncern LMI, producent pierwszego odkurzacza centralnego na świecie. VacuMaid to marka AeroVAc dla najlepszych wśród produkowanych odkurzaczy.

Pokaż więcej informacji na temat: odkurzacz centralny

Odkurzacze przemysłowe

Odkurzacze przemysłowe - Przedstawiamy naszą ofertę w zakresie realizacji instalacji przemysłowych oraz dostawy urządzeń i akcesoriów dedykowanych dla przemysłu. Nasz propozycja zwiera dodatkowo metalowe orurowanie (galwanizowane i nierdzewne), systemy odkurzania centralnego, odciągi i filtry stanowiskowe, urządzenia do odpylania oraz niezbędne wyposażenie dodatkowe. Korzystamy z wysokiej klasy produktów i materiałów wytwarzanych w Szwecji oraz we Włoszech.

Pokaż więcej informacji na temat: odkurzacze przemysłowe

Centralny odkurzacz

Centralny odkurzacz - to komfort, funkcjonalność i korzyści dla domowników są nie do pobicia w porównaniu z tradycyjnym odkurzaczem.  W naszej ofercie znajdziecie Państwo m.in.odkurzacze centralne, akcesoria instalacyjne, gniazda oraz wyposażenie do sprzątania. Wykonujemy instalacje i sprzedajemy najlepsze odkurzacze na rynku.

Pokaż więcej informacji na temat: centralny odkurzacz

Odpylanie

Odpylanie - Niezbędny element każdej produkcji. Oferujemy pełen zakres produktów koncernu Dantherm Filtration, produkowanych w Polsce.

centralne odkurzacze

Centralne odkurzacze - Sprzedaż części instalacyjnych i akcesoriów centralnego odkurzania takich jak szufelki, gniazda, węże ssące, separatory, ssawki oraz materiały instalacyjne (rury, złączki).

Pokaż więcej informacji na temat: centralne odkurzacze

KONTAKT

 

PPHU MAWIG Władysław Gałecki

 

ul. Buławy 19

04-409 Warszawa

 

Biuro: tel/fax 022 611 84 72

Komórkowy: 0605 061 168

 

Mail: biuro@mawig.waw.pl

 

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek 09:00 - 17:00

 

 

 

ZOBACZ MAPKĘ DOJAZDU

 

FORMULARZ KONTAKTOWY

  

Imię i nazwisko* E-mail*
Telefon Typ usługi
Teść
Załącznik
loga